BOKI Industries a.s.
CZ
menu
  • Boki
  • Realizace

Naše realizace

Prohlédněte si naše realizace u klientů

Standard nebo na míru, zvládneme všechno

Naše společnost se zabývá výrobou podlahových, nadpodlažních a stěnových konvektorů a designových radiátorů. Naše výrobky jsou známy díky nadstandardnímu zpracování. Další naší devizou je pak individuální přístup k zákazníkovi i s jeho atypickými požadavky. Své zákazníky nemáme jen v tuzemsku, ale v mnoha dalších zemích. Naše společnost je výrazně proexportně orientovaná. Kromě České republiky a Slovenska působíme na zahraničních trzích. Jedná se o Polsko, Rakousko, Německo, Rusko, Rumunsko, Maďarsko, Pobaltí, Dánsko, Švédsko, Finsko, Norsko. Zásadní je pro nás spokojený zákazník, který se vrací. Zde si můžete prohlédnout naše realizace.

Port7, Praha, Česká republika

Rok: 2022

Produkt: OnFloor

Hotel Scandi Spectrum, Kodaň, Dánsko

Rok: 2022

Produkt: InFloor

Rezidence Prachnerova, Praha, Česká republika

Rok: 2020

Produkt: OnFloor

Zelené město 3, Praha, Česká republika

Rok: 2020

VIVUS Uhříněves IV, Praha, Česká republika

Klient: Vivus

Rok: 2020

Produkt: OnFloor

Celkem 16 realizací

Jsme výhradní dodavatel značky PURMO

Společnost BOKI Industries a.s. je výhradním (OEM) dodavatelem podlahových a nadpodlažních konvektorů pro mezinárodní společnost PURMO Group (dříve Rettig) - dále v textu jen „PG“. Tato spolupráce funguje již více než 10 let. Za tuto dobu jsme dodali do PG přes 100 000 konvektorů. Díky této spolupráci jsme měli možnost dodat naše výrobky do zemí jako Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Ukrajina, Dánsko, Švédsko, Polsko, Rakousko, Lotyšsko a dalších. Společnost PG začínala ve Finsku. Poté významně expandovala a nyní má 21 závodů po celém světě. Do PG dodáváme své produkty pod různými obchodními značkami. Jde o brand Purmo (Rusko, Dánsko, Švédsko, Kazachstán atd.) a VOGEL&NOOT (Polsko, Rakousko). Vzájemně spolupracujeme na vývoji nových výrobků, které jsou pro daný trh specifické. Příkladem je vývoj nadzemního konvektoru New Aura pro trh Nordics (Švédsko, Dánsko, Finsko, Norsko).

Proč si vybrat BOKI Heating?

Kvalita je pro nás zásadní

Není větší odměny pro firmu, než když se k ní spokojení zákazníci stále vracejí. A spokojený zákazník přivádí samozřejmě i zákazníky nové. Proč tedy volit právě nás? Co Vám může BOKI Heating nabídnout?

Zajišťujeme komplexní servis

Individuální přístup k požadavkům zákazníka je pro nás samozřejmostí

Výrobky mají dlouhou životnost za přijatelné ceny

Konvektory přinášejí zdravé klima do Vašeho interiéru