BOKI Industries a.s.
CZ
menu
  • Boki
  • O nás

Informace pro profesionály a partnery

Jste profesionál? Staňte se naším partnerem

Je důležité vybrat mezi základními parametry

Jste profesionál? Máte firmu, nebo se zabýváte obchodem? Chcete dodávat naše řešení? Staňte se naším partnerem. Spojte své podnikání se značkou BOKI. Spolu jsme schopni dodat zákazníkovi řešení ušité přímo na míru. Nabízíme Vám zajímavé slevy a komplexní řešení požadavků Vašich zákazníků. Očekávat můžete spolupráci na konkrétních obchodních případech včetně technického řešení. Naší devizou je pružnost. Umíme reagovat i na velmi specifické zákaznické požadavky. Budeme se aktivně účastnit Vašich obchodních případů od počátečních příprav až po dokončení. Samozřejmostí je i operativní řešení nestandardních situací vzniklých v průběhu projektu. Pokud Vás nabídka oslovila, ozvěte se nám. Rádi s Vámi probereme veškeré možnosti naší budoucí spolupráce.


1

Chcete nabízet naše produkty

Rozhodujete se, zda nabízet naše konvektory? Prostudujte si na webu naši kompletní nabídku. Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás. Rádi Vám vše vysvětlíme. Následně pak s Vámi individuálně nastavíme parametry vzájemné budoucí spolupráce včetně slev.

2

Prohlédněte si naši nabídku

Zaměřujeme se na výrobu a vývoj podlahových, nadpodlažních a nástěnných konvektorů a designových radiátorů. Konvektory podlahové – jde o konvektory bez ventilátoru pracující na principu přirozené konvekce. V nabídce jsou však také konvektory s ventilátorem, kde je využíváno principu nucené konvekce. Konvektory nadpodlažní a nástěnné – tyto konvektory jsou rovněž dodávány ve verzi bez ventilátoru. Naše kompletní nabídka je uvedena na webu.

3

Ozvěte se nám

Máte jakýkoliv dotaz či připomínku? Chcete s námi navázat spolupráci? Ozvěte se nám. Rádi se dozvíme i o tom, že Vám nějaký výrobek v našem portfoliu chybí. Telefonický i mailový kontakt naleznete na našem webu.

4

Začněte nabízet a instalovat produkty BOKI

Rozhodli jste se nabízet a instalovat naše produkty? Kontaktujte nás. Nastavíme s Vámi individuální parametry, za jakých bude spolupráce fungovat. Dostanete speciální slevy. Poskytneme Vám i technické a produktové poradenství.

Jaké výhody vás čekají?

Jste profesionál, montážní nebo obchodní firma a rozhodl jste se pro spolupráci s námi? Děkujeme, velmi si toho vážíme. A jaké výhody Vás čekají?
benefit-ico-3

Atraktivní ceny

Nabízíme speciální slevy ze základního ceníku. Slevy se odvíjí od typů a množství odebraných výrobků. Na velké akce můžeme nabídnout ještě dodatečné slevy.
Ke každému přistupujeme individuálně. Kontaktujte nás a navrhneme ceník šitý na míru právě Vám.


benefit-ico-2

Technické poradenství

Nenalezli jste požadované informace na webu či v katalogu? Má Váš klient nějaký speciální dotaz či problém? Seznámili byste se rádi s naším výrobním procesem? Dejte nám vědět. Věříme, že odpověď společně vždy najdeme.


benefit-ico-4

Spolupráce na řešení atypických případů

Často přichází zákazník s nestandardními požadavky. Nestandardní rozměry, výkony, barevná řešení apod. Jsme flexibilní. Umíme reagovat i na velmi specifické zákaznické požadavky. Budeme se aktivně podílet na Vašich obchodních případech od počátečních příprav až po dokončení.


benefit-ico-1

Poměr cena / kvalita

Naše produkty mají výborný poměr cena / kvalita. Výrobky jsou vyráběny s velkým důrazem na precizní provedení detailů a stoprocentní funkčnost. Nabízíme velmi atraktivní ceny. Vyrábíme tak, abychom maximálně eliminovali reklamace. Pokud někdy přece jen reklamace nastane, je vyřízena do 1 týdne.


Certifikáty a známky kvality

Opíráme se o výsledky

Jsme výhradní dodavatel značky PURMO

Společnost BOKI Industries a.s. je výhradním (OEM) dodavatelem podlahových a nadpodlažních konvektorů pro mezinárodní společnost PURMO Group (dříve Rettig) - dále v textu jen „PG“. Tato spolupráce funguje již více než 10 let. Za tuto dobu jsme dodali do PG přes 100 000 konvektorů. Díky této spolupráci jsme měli možnost dodat naše výrobky do zemí jako Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Ukrajina, Dánsko, Švédsko, Polsko, Rakousko, Lotyšsko a dalších. Společnost PG začínala ve Finsku. Poté významně expandovala a nyní má 21 závodů po celém světě. Do PG dodáváme své produkty pod různými obchodními značkami. Jde o brand Purmo (Rusko, Dánsko, Švédsko, Kazachstán atd.) a VOGEL&NOOT (Polsko, Rakousko). Vzájemně spolupracujeme na vývoji nových výrobků, které jsou pro daný trh specifické. Příkladem je vývoj nadzemního konvektoru New Aura pro trh Nordics (Švédsko, Dánsko, Finsko, Norsko).

Otázky a odpovědi k vyberu konvektoru

Zde možná najdete odpověď

Za kvalitou našich výrobků si pevně stojíme. Nabízíme komplexní podporu, poradenství i atraktivní ceny. 

Nevadí, pošlete nám poptávku. Umíme reagovat i na velmi specifické zákaznické požadavky.

Ano, nejen technické poradenství je pro nás samozřejmostí.

Obraťte se na nás, dokážeme nabídnout pro daný typ konvektoru s určitým výkonem alternativní variantu obvykle za lepších podmínek.

Máte zájem? Ozvěte se nám

lorips

Kontaktní formulář