BOKI Industries a.s.
CZ
menu
  • Boki
  • Proč si vybrat BOKI

Proč BOKI

Zdravé topení pro váš pohodlný život

Dodáváme zdravý způsob topení, který si zamilujete

Není větší odměny pro firmu, než když se k ní spokojení zákazníci stále vracejí. A spokojený zákazník přivádí samozřejmě i zákazníky nové. Proč tedy volit právě nás? Co Vám může BOKI Heating nabídnout?
  • Zákazníci se k nám vracejí. A přivádějí i nové…
  • Jsme proexportní společnost a naše výrobky jsou známé i na zahraničních trzích.
  • Přinášíme vysokou technickou kvalitu otopných těles.
  • Jsme flexibilní a dokážeme vyrobit nestandardní produkt přesně podle Vašich potřeb.
  • Výrobky mají dlouhou životnost za přijatelné ceny.
  • Máme širokou síť odborných velkoobchodů.
  • Výrobky jsou prověřené v certifikovaných zkušebnách.
  • Konvektory přinášejí zdravé klima do Vašeho interiéru.

Naše přednosti nás předurčují

Jsme flexibilní. Dokážeme vyrobit nestandardní produkt přesně podle Vašich potřeb. Výrobky mají dlouhou životnost za přijatelné ceny.
benefit-ico-1

Vysoká technická kvalita produktu

benefit-ico-2

Servis a zvýšená péče pro zákazníky

benefit-ico-3

Dlouhá životnost za přijatelné ceny

benefit-ico-4

Certifikáty kvality našich produktů

Splníme vaše přání

Naše konvektory dokážeme realizovat na míru

Naše konvektory dokážeme realizovat na míru. Vyrábíme atypické konvektory dle přání zákazníka. Naše produkty mají výborný poměr cena/kvalita. Reklamace, pokud vůbec nastane, je vyřízena do 1 týdne. Splníme vaše přání.

Máme zkušenosti z celého světa, kam BOKI dodává

Jsme výrazně proexportní společnost. Kromě České republiky a Slovenska působíme na zahraničních trzích. Jde o Polsko, Rakousko, Německo, Rusko, Rumunsko, Maďarsko, Pobaltí, Dánsko, Švédsko, Finsko, Norsko. Pro zákazníky dodáváme nejen standardní katalogové výrobky, ale i výrobky nestandardní. Ty odrážejí specifické požadavky zákazníků. Vyvíjíme také nové značky určené pro konkrétní trhy. O spokojenosti našich zahraničních zákazníků svědčí fakt, že nás oslovují stále znovu s novými zakázkami. Prohlédněte si příklady naše realizace ve světě. Naší snahou je rozvíjet spolupráci se stávajícími zákazníky, ale získávat i trhy nové. Máme zkušenosti z celého světa, kam BOKI dodává. Naši klienti nám důvěřují.

EXPOXL

Jsme výhradní dodavatel značky PURMO

Společnost BOKI Industries a.s. je výhradním (OEM) dodavatelem podlahových a nadpodlažních konvektorů pro mezinárodní společnost PURMO Group (dříve Rettig) - dále v textu jen „PG“. Tato spolupráce funguje již více než 10 let. Za tuto dobu jsme dodali do PG přes 100 000 konvektorů. Díky této spolupráci jsme měli možnost dodat naše výrobky do zemí jako Rusko, Kazachstán, Bělorusko, Ukrajina, Dánsko, Švédsko, Polsko, Rakousko, Lotyšsko a dalších. Společnost PG začínala ve Finsku. Poté významně expandovala a nyní má 21 závodů po celém světě. Do PG dodáváme své produkty pod různými obchodními značkami. Jde o brand Purmo (Rusko, Dánsko, Švédsko, Kazachstán atd.) a VOGEL&NOOT (Polsko, Rakousko). Vzájemně spolupracujeme na vývoji nových výrobků, které jsou pro daný trh specifické. Příkladem je vývoj nadzemního konvektoru New Aura pro trh Nordics (Švédsko, Dánsko, Finsko, Norsko).

Prohlédněte si náš proces výroby a kvality

Přehrát video