BOKI Industries a.s.
CZ
menu

Realizace projektu Hotel Spectrum Scandic v Dánsku byla dokončena

19.09.2022

Projekt, kterému se u nás neříkalo jinak než „Mickey Mouse“ – název dostal kvůli atypické terase ve vestibulu připomínající hlavu Mickey Mouse, byl úspěšně dokončen.

Pro naši firmu se jednalo o nesložitější výrobu konvektorů, které jsme doposud realizovali a dílo bylo dokončeno po třech letech od první zmínky o tomto projektu.

Projekt, který jsme realizovali skrz našeho největšího odběratele, nadnárodní společnost, Purmo Group byl vybudován v samotném centru Kodaně, Dánsko. Námi dodané konvektory byly v hodnotě 70 000 €

Největší výzvou bylo správné zaměření atypického konvektoru neboli hlavy Mickey Mouse. Pro tento účel jsme museli investovat do speciálního laserového přístroje, který pomocí jednotlivých bodů vytvářel skutečný obrys. Celkem hlavu Mickey Mouse tvořilo 32 konvektorů. Snad složitější, než vyhotovení konvektorů bylo složení mřížek, které se musely ručně doměřovat a zkoušet do jednotlivých segmentů. Celkem jsme na objekt dodali bezmála 100 kusů infloor konvektorů s mřížkami.

Na rozsáhlé přípravě a realizaci se podílel celý tým střediska Heating. Záleželo opravdu na každém detailu a bylo důležité vše zvládnout technologicky, výrobně i logisticky.

Naše cesta byla náročná, celý projekt trval 36 měsíců, ale výsledek je skvělý. Zákazník je maximálně spokojen a o to nám šlo především!

Závěrem, lze dodat, že jméno hotelu nás inspirovalo k pojmenování našeho nového produktu „Aura Scandi“.

Tým BOKI

 

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

AQUATHERM PRAHA 2020, 3.-6. března 2020

Po delší odmlce jsme vystavovali na největší „československé“ topenářské výstavě. Přes „podivné“ období ovlivněné epidemií byla výstava zajímavá, získali jsme…

07.07.2021
Více

Změna sídla společnosti

Dne 3.2.2021. proběhla změna sídla spolešnosti BOKI Industries a.s. Nové sídlo společnosti se nachází na adrese Na Perštýně 362/2, Staré…

10.02.2021
Více