BOKI Industries a.s.
CZ
menu

Naše účast na veletrhu SHK Essen

19.09.2022

Již tradičně se ve dnech od 06.09.-09.09.2022 uskutečnil veletrh SHK ESSEN, který je zaměřen na sanitární zařízení, vytápění, klimatizaci a digitální správu budov. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších veletrhů v tomto segmentu a navštívilo ho více než 500 vystavovatelů, kteří představili inovace a nové produkty připravené na trh.

 

Veletrhu jsme se účastnili s vlastním stánkem, který byl situován v hale, kde byly zastoupeny nejvýznačnější firmy z této oblasti. Na čtyři dny se z našeho stánku stalo místo, kde byly prezentovány naše projekty a výrobky stávajícím i novým zákazníkům.

Dále to bylo místo důležitých jednání a navazování kontaktů zajímavých pro náš další obchodní rozvoj.

 

Za naši firmu byli přítomni Vjačeslav Bondarčuk a Martin Vopařil, kteří během konání veletrhu přivítali v našem stánku mnoho zástupců různých firem a v neposlední řadě měli možnost poznat trendy, kterými se podnikání v této oblasti ubírá.

 

Motto letošního ročníku znělo: „Čtyři dny pro Vaši budoucnost.“ … a zcela vystihuje pozitivní a optimistickou náladu po návratu z veletrhu.

 

Těšíme se, že v roce 2024 tento veletrh opět navštívíme.

 

Tým BOKI

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Změna sídla společnosti

Dne 3.2.2021. proběhla změna sídla spolešnosti BOKI Industries a.s. Nové sídlo společnosti se nachází na adrese Na Perštýně 362/2, Staré…

10.02.2021
Více

AQUATHERM PRAHA 2020, 3.-6. března 2020

Po delší odmlce jsme vystavovali na největší „československé“ topenářské výstavě. Přes „podivné“ období ovlivněné epidemií byla výstava zajímavá, získali jsme…

07.07.2021
Více